top of page

Základní informace

 

 

Jak se přihlásit na kurz duchovních cvičení?

 

Pokud máte zájem o duchovní cvičení v našem klášteře, vyberte si z Programu kurz, kterého se chcete zúčastnit, a vyplňte přihláškový formulář - odkaz na něj naleznete na konci popisku kurzu. Ve formuláři vás budeme žádat o tyto údaje: jméno, příjmení, datum narození, trvalé bydliště, telefon a email. Na přihlášku Vám dojde odpověď do 5 pracovních dní. Pokud je kurz již obsazen a budete zařazeni na seznam náhradníků pro uvedený kurz. O telefonní číslo vás žádáme, protože často je účinnější vyjasnit něco ústně, případně abychom vás mohli jako náhradníka kontaktovat, jakmile se uvolní místo na vámi žádaném kurzu.

Na kurzy je běžné hlásit se mnoho měsíců předem, protože zájem je velký. Někdy jsou však volná místa k dispozici i těsně před kurzem. Snažíme se průběžně označovat již zaplněné kurzy v seznamu kurzů v záložce Program.

Je důležité hlásit se na kurz osobně, není možné přihlašovat někoho jiného.

 

Více o jednotlivých kurzech zde.

 

Co u nás nenajdete

 

Náš klášter není terapeutickým centrem, psychiatrickou klinikou, rekreakčním nebo charitativním zařízením. Není také farou ani muzeem, kulturním zařízením nebo místem pro volnočasové aktivity nebo konference. Neslouží k teoretickému poučování o křesťanství, dokonce ani k poučování o duchovních cvičeních. Zaměřujeme se více na individuální doprovázení a praxi, než na teoretické úvody a přednášky.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

bottom of page