Základní informace

 

 

Jak se přihlásit na kurz duchovních cvičení?

 

Pokud máte zájem o duchovní cvičení v našem klášteře, vyberte si z Programu kurz, kterého se chcete zúčastnit, a napište nám email pomocí formuláře v záložce Kontakt nebo přímo ze svého emailu. Na váš email vám odpoví někdo z těch, kdo uvedený kurz doprovází, potvrdí vaši přihlášku, zodpoví vaše případné dotazy, případně vám oznámí, že kurz je již obsazen a dá vás na seznam náhradníků pro uvedený kurz. Žádáme vaše telefonní číslo, protože často je účinnější vyjasnit něco ústně, případně abychom vás mohli jako náhradníka kontaktovat, jakmile se uvolní místo na vámi žádaném kurzu.

Na kurzy je běžné hlásit se mnoho měsíců předem, protože zájem je velký. Někdy jsou však volná místa k dispozici i těsně před kurzem. Snažíme se průběžně označovat již zaplněné kurzy v seznamu kurzů v záložce Program.

Je důležité hlásit se na každý kurz zvlášť a v předmětu zprávy vždy uvádět číslo a název kurzu.

 

Více o jednotlivých kurzech zde.

 

Co u nás nenajdete

 

Náš klášter není terapeutickým centrem, psychiatrickou klinikou, rekreakčním nebo charitativním zařízením. Není také farou ani muzeem, kulturním zařízením nebo místem pro volnočasové aktivity nebo konference. Neslouží k teoretickému poučování o křesťanství, dokonce ani k poučování o duchovních cvičeních. Zaměřujeme se více na individuální doprovázení a praxi, než na teoretické úvody a přednášky.

© 2015-2020 Kolínský klášter. Created with Wix.com.