top of page

Všeobecné podmínky přihlášení

Ubytování je v jednolůžkových, dvojlůžkových nebo třílůžkových pokojích, vždy s vlastním sociálním zařízením. Nepotřebujete ručníky ani povlečení, hodí se vám však přezuvky a budík. Doporučujeme neodkládat, pokud možno, příjezd do Kolína na poslední chvíli. Je-li to jen trochu možné, přijeďte tak, abyste měli čas se zabydlet v domě a vydechnout. Příjezd se tedy doporučuje mezi 16:00 a 17:30.

 

Odhlášení z kurzu a stornopoplatky

Prosíme o odhlášení alespoň 30 dní před začátkem kurzu. Odhlášení proveďte prostřednictvím emailu: kurzy@kolinskyklaster.org. Při odhlášení později než 30 dní před plánovaným příjezdem účtujeme následující stornovací poplatky: 29-11 dní -  20% z plné ceny kurzu, 10- 4 dny - 30%, později než 4 dny před kurzem (tj. 4x24 hodin) 50%. Když nepřijedete na kurz, na který jste se přihlásili, bez odhlášení, účtujeme 70% plné ceny kurzu. Děkujeme za pochopení.

Odhlášení z ubytování (Prostor pro ztišení) a stornopoplatky

Prosíme o odhlášení alespoň 30 dní před začátkem ubytování. Odhlášení proveďte prostřednictvím emailu: kurzy@kolinskyklaster.org. Při odhlášení později než 30 dní před plánovaným příjezdem účtujeme následující stornovací poplatky: 21-7 dní - 20% z plné ceny ubytování, méně než 7 dní - 30%. 

Děkujeme za pochopení.

 

Upozornění

Prosíme, vezměte na vědomí, že jakákoli duchovní cvičení, meditace i samotné mlčení činí naše nitro citlivějším. Exercicie jako takové samozřejmě nejsou nebezpečné, představují ale určitou zátěž. Pokud jste v péči psychiatra, berete psychofarmaka, trpíte depresemi nebo jste pod silným psychickým tlakem, účast na exerciciích nedoporučujeme bez konzultace. V případě pochybností nás kontaktujte.

Zpět na přihlašovací formulář

bottom of page