top of page

Všeobecné podmínky přihlášení

 

Obecné podmínky účasti 

Duchovní cvičení a kurzy jsou určeny především pro dospělé účastníky od osmnácti let. Starší patnácti let jen výjimečně po předchozí domluvě s doprovázejícími, kteří takovou možnost posoudí. Parkování v prostorech kláštera je možné jen pro omezený počet účastníků. Přítomnost domácích zvířat, psů, koček či jiných je možná pouze ve výjimečných případech a jen v případě některých kurzů. Vezměte, prosím, také na vědomí, že jakákoli duchovní cvičení, meditace i samotné mlčení v ústraní činí naše nitro citlivějším. Takové duchovní praxe samozřejmě nejsou nebezpečné, představují ale určitou zátěž. Pokud jste v péči psychiatra, berete psychofarmaka, trpíte depresemi, jste v akutní fázi ps. nemoci nebo pod silným psychickým tlakem, účast na exerciciích a duchovních cvičeních nebo pobyt v ústraní nedoporučujeme bez konzultace. V případě pochybností nás kontaktujte.

Ubytování a účast na kurzech

K dispozici je pět jednolůžkových, pět dvojlůžkových a  pět třílůžkových pokojů, vždy s vlastním sociálním zařízením. Nepotřebujete ručníky ani povlečení, hodí se vám však přezuvky a budík. Doporučujeme neodkládat, pokud možno, příjezd do Kolína na poslední chvíli. Je-li to jen trochu možné, přijeďte tak, abyste měli čas se zabydlet v domě a vydechnout. Příjezd se tedy doporučuje mezi 16:00 a 17:30. Kurzy mohou mít program který předpokládá uvedení nebo vyvedení z cvičení a příjezd nebo odjezd v jiné dny je možný pouze výjimečně po konzultaci s doprovázejícími.

 

Odhlášení z kurzů a ubytování v ústraní a stornopoplatky 

Prosíme o odhlášení alespoň 30 dní před začátkem kurzu. Odhlášení proveďte prostřednictvím emailu: kurzy@kolinskyklaster.org. Při odhlášení později než 30 dní před plánovaným příjezdem účtujeme následující stornovací poplatky: 29-11 dní -  20% z plné ceny kurzu, 10- 4 dny - 30%, později než 4 dny před kurzem (tj. 4x24 hodin) 50%. Když nepřijedete na kurz, na který jste se přihlásili, bez odhlášení, účtujeme 70% plné ceny kurzu. Děkujeme za pochopení. 

Zpět na přihlašovací formulář

bottom of page